Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

První den pro Kristofferssona

28.09.2014 | Autor: Petr Šulčík
První den pro Kristofferssona
Po úvodních rozjížďkách desátého závodu mistrovství světa a Evropy vede v divizi Super Car Johan Kristoffersson. Pavel Koutný je osmadvacátý. V divizi Super 1600 je první Janis Baumanis, Ondřej Smetana je na šesté pozici, Pavel Vimmer dvanáctý. V divizi Touring Car je zatím nejrychlejší Anders Braten. (+video)

Švédský jezdec Johan Kristoffersson se po druhé rozjížďce ujal vedení divize Super Car v desátém podniku mistrovství světa a Evropy na italském okruhu Franciacorta. V první rozjížďce skončil druhý, druhou jízdu pak vyhrál. Na druhém místě je prozatím Timmy Hansen před Antonem Marklundem. Vedoucí jezdec mistrovství světa Petter Solberg je na sedmém místě, když ho v první rozjížďce trápily problémy s únikem oleje a poškozen byl motoru blok motoru. Ve druhé poškodil tlumič a měl defekt pneumatiky. Přes noc došlo k výměně turba a motoru jeho vozu Citroën DS3. Domácí jezdec Gianluigi Galli je na devátém místě. Český zástupce Pavel Koutný na osmadvacáté pozici.

MS 2014 - Itálie

V divizi Super 1600 Touring Car jsou odjety už tři rozjížďky. A všechny tři vyhrál Janis Baumanis. Druhý je Salikov před Misyulyou. Ondřej Smetana  si vyrovnanými časy drží šestou pozici, Pavel Vimmer je na dvanáctém místě. V divizi Touring Car je ve vedení Anders Braten před Royrasem a Lundhem,který tak směřuje za ziskem evropského titulu. RX Lites ovládl Kevin Hansen.

MS 2014 - Itálie

foto: Mark Szerenyi - rallycross.hu

MS 2014 - Itálie

MS 2014 - Itálie

Sestřih prvního dne: