Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Vítejte v Itálii!

26.09.2014 | Autor: Petr Šulčík
Vítejte v Itálii!
Po více jak dvaceti letech se rallycross na evropské a dnes už světové úrovni vrací do Itálie. Týmy dnes absolvovaly administrativní a technické přejímky.

Desátý závod mistrovství světa a Evropy má podobně jako předešlý podnik v německém Buxtehude skvělé jezdecké obsazení. Jde o poslední závod mistrovství Evropy, rozhodovat se bude o titulech v jednotlivých divizích a navíc se také může rozhodnout o titulu mistra světa divize Super Car, kde po Itálii zbývají ještě závody v Turecku a Argentině. Chybět nebude domácí rallyová hvězda Gigi Galli s vozem Ford Fiesta týmu Olsbergs MSE. Z českých jezdců startuje v divizi Super Car Pavel Koutný, v divizi Super 1600 Ondřej Smetana a Pavel Vimmer. Za český tým CB motorsport startuje s vozem Škoda Fabia maďarský autokrosový jezdec Krisztián Szabó, za tým Stanislava Šusty jeho krajan Lajos Gyula.

MS 2014 - Itálie

MS 2014 - Itálie

MS 2014 - Itálie

MS 2014 - Itálie

MS 2014 - Itálie

foto: Franciacorta Race Circuit, Facebook Krisztián Szabó, Gigi Galli