Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Otazníky kolem sestav týmů

26.02.2016 | Autor: Petr Šulčík
Otazníky kolem sestav týmů
Týmy a jezdci si zatím dávají se zveřejňováním svých sestav pro nadcházející sezonu na čas. Koho a s jakým autem uvidíme v MS a ME v roce 2016?

Rallycrossové týmy si dávají s oznámením svých sestav pro nadcházející sezonu trochu na čas. Včera oznámil Reinis Nitišs, že odchází z týmu Olsbergs. Nové působiště představí v nejbližších době. OMSE tak zůstává po odchodu Timerzyanova, Bakkeruda a Nitišse bez jezdců, uvidíme jak zareaguje týmový šéf Andreas Eriksson. Své plány zatím nepředstavil Peugeot Hansen, kde se vedle dvojice Timmy Hansen a Davy Jeanney spekuluje o dalším rallyovém mistru světa Sebastienu Loebovi. Další neznámou jsou týmy Liama Dorana, EKS RX Mattiase Ekströma a Münnichův All-Inkl.com, který přechází na vozy Seat. Volný je prozatím i Toomas Heikkinen a pokračování v seriálu mistrovství světa nepotvrdil ani Robin Larsson. 

Sestavy MS 2016

Peugeot - Hansen - Timmy Hansen?, Davy Jeanney?
Olsbergs MSE - Kevin Eriksson?
Volkswagen Sweden - Johan Kristoffersson, Anton Marklund
EKS RX - Mattias Ekström?
Hoonigan Ford - Ken Block, Andreas Bakkerud
World RX Austria - Janis Baumanis, Timur Timerzyanov
All-Inkl.com Münnich Motorsport - René Münnich?

Münnich

Několik dalších jezdců plánuje svou účast v rámci mistrovství Evropy divize Super Car. Vůz VW Polo obhájce titulu Nora Tommyho Rustada je na prodej. Kromě těch, o kterých jsme již informovali, se v posledních dnech přidali Brit Ollie O´Donovan (Ford Fiesta), Francouz Jean - Baptiste Dubourg (Citroën DS3) a Estonec Andri Oun (Ford Fiesta). Sezonu ME této divize zahájí podnik v belgickém Mettetu.