Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Střídavé úspěchy českých jezdců v Maďarsku

24.06.2013 | Autor: Petr Šulčík
Střídavé úspěchy českých jezdců v Maďarsku
Zónový šampionát za sebou má třetí závod na Kakucs ringu.

Třetí závod mistrovství Zóny střední Evropy měli čeští jezdci výborně rozjetý. A zatímco v divizi SuperNationals dokázal Jakub Bittman zvítězit a Roman Častoral dojel na druhém místě, v divizi Super 1600 potkala ve finále Václava Veverku smůla v podobě technického problému. Se svými soupeři se tak vůbec neutkal.

"Je to pro mě velké zklamání. Dvěma vyhranými rozjížďkami jsem si zajistil nejlepší místo na startu finále. Na něm mi ovšem praskla poloosa a bylo po nadějích. Ztráta bodů mě mrzí. Předchozí závod v Greinbachu také nedopadl ideálně. Do finále jsem se kvalifikoval na druhém místě, po startu jsem se ujal vedení. Když jsem vyjížděl z joker lapu tak jsem musel hodně zpomalit abych se vyhnul střetu s Petrakovitsem a tím jsem v podstatě přenechal i svou druhou pozici Panhauserovi," zhodnotil krátce dva uplynulé závody Václav Veverka mladší.