Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Josef Šusta s novou fabií

27.02.2016 | Autor: Petr Šulčík
Josef Šusta s novou fabií
Mladý jezdec vynechal loňskou sezonou. Do té letošní vyjede s novým vozem Škoda Fabia poslední generace připravenou týmem LMP Racing.

Po sezoně 2014, ve které skončil na třetím místě v rámci mistrovství republiky a zónového šampionátu divize Super1600, Josef Šusta loňskou sezonu vynechal. Do závodního auta se vrátil až nyní při krátkém testu nové fabie v Sosnové. "Po delší době  jsem se vrátil za volant závodního auta, loni jsem seděl jen v motokáře," řekl Josef Šusta. Nový vůz Škoda Fabia pro divizi Super 1600 vznikl v dílnách LMP Racing, motor připravil Jaroslav Vančík. "Oproti předchozí fabii auto funguje odlišně, na všechno si po delší pouze musím zase zvykat," dodal.

Josef Šusta - Škoda Fabia Mk3

Poprvé uvidíme Šustu v prvním závodě seriálu Zóny střední Evropy na Slovakiaringu. "Náš závodní program se bude odvíjet od fungování auta. Pokud všechno půjde správně rád bych se zúčastnil seriálu Rallycross Challenge Europe. V úvahu připadá také několik závodů mistrovství Evropy," představil své plány Josef Šusta. 

Josef Šusta - Škoda Fabia Mk3