Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

ME 2013 - Portugalsko - aktuálně

27.04.2013 | Autor: Petr Šulčík
ME 2013 - Portugalsko - aktuálně
Aktuální informace z druhého podniku mistrovství Evropy.

Výsledky

Po 1. a 2. rozjížďce Po 3. a 4. rozjížďce      Semifinále 1           Semifinále 2             Finále             
SuperCars SuperCars SuperCars SuperCars SuperCars
Super 1600 Super 1600 Super 1600 Super 1600 Super 1600
TouringCars TouringCars TouringCars TouringCars Touringcars

Neděle 28.4. 2013

Podle informací z Portugalska dokonce začalo během soboty na konci první série rozjížděk sněžit. Petter Solberg zase přesně po protnutí cílové čáry přišel o kolo svého vozu Citroën DS3. Vše je vidět na přiloženém videu z prvního dne. Nyní probíhají třetí série rozjížděk, Roman Častoral zajel třetí nejlepší čas, vyhrál Larsson. V Super 1600 byl nejrychlejší Reinis Nitiss. V SuperCars zvítězil Timur Timerzyanov před Bakkerudem a Hansenem, Solberg si připsal sedmý čas.

K dispozici už jsou výsledky po všech čtyřech rozjížďkách divizí Super 1600 a TouringCars. Roman Častoral jde do semifinále z druhého místa.

Z prvního semifinále divize Super 1600  postoupili Linnemann, Nitiss a Färén, ze druhého Eriksson, Rakhmatullin a Zagumennov. semifinále divize TouringCars se nejedou.

Ze semifinále divize SuperCars postoupili Timerzyanov, Doran a Hvaal, ze druhého Solberg, Lysen a Jeanney.

Ve finále divize TouringCars dojel Roman Častoral na třetím místě, vyhrál Larsson před Pauwelsem.

Super 1600 ovládl při svém druhém startu v životě Kevin Eriksson před Färénem a Linemannem. Další místa obsadili Nitiss, Rakhmatullin a Zagumennov.

Ve finále divize SuperCars zvítězil Liam Doran, druhý skončil Mats Lysen a třetí Petter Solberg. Další pořadí Hvaal, Jeanney, Timerzyanov. Solberg kvůli předčasnému startu musel dvakrát absolvovat joker lap.

Sobota 27.4. 2013

Druhý závod mistrovství Evropy v portugalském Montalegre má za sebou první den. Nejrychlejším jezdcem divize SuperCars v treninku byl Francouz  Davy Jeanney před Petterem Solbergem. Právě Nor poté triumfoval v první rozjíždce, když byl nejrychlejší o téměř čtyři vteřiny a vyhrál také druhou rozjíždku. V obou jízdách skončil na druhém místě právě Jeanney. Dvakrát třetí byl Timur Timerzyanov. Druhý den slibuje zajímavé souboje.

ME 2013 - Portugalsko

V divizi Super 1600 je zatím suverénní Kevin Eriksson s vozem Renault Clio. Daří se i dalšímu jezdci s vozem Renault Clio Reinisi Nitissovi, který byl v jedné rozjížďce druhý a ve druhé čtvrtý. Druhý čas ve druhé jízdě zaznamenal Rasul Minnikhanov, dvakrát třetí byl Ulrik Linnemann. Jediný český zástupce v závodě Roman Častoral je zatím po prvním dnu na třetím místě, když zajel druhý a pátý nejrychlejší čas v divizi TouringCars. Vede Robin Larsson, druhý je Terleif Lona.