Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Kristoffersson ve vedení

1.09.2018 | Autor: Petr Šulčík
Kristoffersson ve vedení
Po prvním dnu osmého závodu mistrovství světa ve francouzském Lohéacu je na prvním místě Johan Kristoffersson. Z Čechů se nejlépe vede Josefu Šustovi.

Po úvodních dvou kvalifikačních jízdách je na prvním místě osmého závodu mistrovství světa ve francouzském Lohéacu Johan Kristoffersson. Švédský jezdec vyhrál úvodní jízdu a ve druhé obsadil druhé místo za Mattiasem Ekströmem, který je prozatím druhý před dalším jezdcem Audi Andreasem Bakkerudem. Na dalších místech je čtvrtý Petter Solberg a pátý Timmy Hansen před Sebastienem Loebem. V mistrovství Evropy divize Supercar vede Krisztián Szabó před Cyrilem Raymondem, kteří si rozdělili vítězství v obou kvalifikacích. Třetí je Renis Nitišs. Aleši Fučíkovi se nedaří a uzavírá startovní pole.

MS 2018 - Francie

V divizi Super1600 je pořadí po třech kvalifikacích Rokas Baciuška, Gergely Marton a Aydar Nuriev. Z pětice českých jezdců je na tom nejlépe Josef Šusta, který je sedmý. V poslední jízdě budou zítra bojovat ze čtrnácté pozice Ondřej Smetana, z patnácté Pavel Vimmer, ze sedmnácté Václav Veverka a z dvaadvacáté Marcel Suchý. V kategorii RX2 vyhrál všechny tři kvalifikace Guillaume De Ridder.

MS 2018 - Francie

MS 2018 - Francie

MS 2018 - Francie

MS 2018 - Francie

MS 2018 - Francie

MS 2018 - Francie