Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Kristoffersson vítězem i ve Francii

2.09.2018 | Autor: Petr Šulčík
Kristoffersson vítězem i ve Francii
Osmý závod mistrovství světa ve francouzském Lohéacu vyhrál Johan Kristoffersson. Druhé místo obsadil Andreas Bakkerud, třetí Petter Solberg.

Po strhující finálové jízdě vyhrál i osmý závod mistrovství světa ve francouzském Lohéacu Johan Kristoffersson. Po startu finále se do vedení dostaly vozy Audi v pořadí Bakkerud a Ekström. Kristoffersson se před ně dostal po průjezdu joker lapem, stejně tak se za druhého Bakkeruda dostal Petter Solberg, který odsunul na čtvrté místo Mattiase Ekströma. Finálovou šestici uzavřeli Timmy Hansen a Sebastien Loeb, který se do finálové jízdy probojoval z poslední řady semifinále.

MS 2018 - Francie

MS 2018 - Francie

Vítězem mistrovství Evropy divize Supercar se stal domácí Cyril Raymond před Krisztiánem Szabem a Antonem Marklundem. Aleš Fučík skončil předposlední. V divizi Super 1600 zvítězil Aidar Nuriev, druhý byl v cíli Gergely Marton před Artisem Baumanisem. Z českých jezdců se do semifinále probojoval jen Josef Šusta, do finále se ovšem z pátého místa neprobojoval. Pavlu Vimmerovi utekla semifinálová dvanáctka o jednu pozici. Body za patnácté místo získal Ondřej Smetana, osmnáctý skončil Václav Veverka a dvaadvacátý Marcel Suchý.

MS 2018 - Francie

Přehled výsledků - MS 2018 - Francie (Lohéac)