Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Bakkerud doplní tým Kena Blocka

20.01.2016 | Autor: Petr Šulčík
Bakkerud doplní tým Kena Blocka
Norský jezdec Andreas Bakkerud doplní Kena Blocka v týmu pro sezonu 2016 v rallycrossovém mistrovství světa.

Norský jezdec Andreas Bakkerud vytvoří společný tým s Američanem Kenem Blockem, který oznámil svou účast v rallycrosssovém světovém šampionátu v minulém týdnu. Bakkerud má na svém kontě vítězství ve třech závodech mistrovství světa, když triumfoval ve Švédsku, Francii a v loňské sezoně vyhrál v Turecku. "Jsem doslova nadšený z této příležitosti vytvořit tým společně s Kenem Blockem. Společnost Ford Performance a M-Sport pro nás určitě připraví skvělá auta," prohlásil Andreas Bakkerud.

MS 2015 - Belgie

Bakkerud se v letech 2011 a 2012 stal mistrem Evropy v divizi Super 1600. Loni skončil čtvrtý v rámci mistrovství světa, kdy jezdil s fiestou týmu Olsbergs MSE. "Vybral jsem Andrease nejen díky tomu, že je to skvělý jezdec, ale v posledních letech závodil ve voze Ford Fiesta ST. Jeho zkušenosti se nám určitě budou hodit. Jsem si jist, že společně budeme velmi silní v boji o titul v roce 2016," uvedl ke své volbě týmového partnera Ken Block.