Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Startuje předposlední závod MS

10.10.2014 | Autor: Petr Šulčík
Startuje předposlední závod MS
Na bývalém okruhu formule 1 v Istanbulu odstartuje zítra předposlední podnik rallycrossového mistrovství světa.

Rallycross bude mít v Turecku premiéru. Nová trať vznikla na bývalém okruhu formule 1 v Istanbulu. Neklidná situace v této zemi přiměla americké jezdce Kena Blocka a Tannera Fousta k odvolání své účasti na tureckém závodě. V Istanbulu budou závodit pouze vozy divize Super Car a RX Lites. Závod začíná v sobotu v jedenáct hodin volnými tréninky, v neděli bude závěrečné semifinálové a finálové jízdy možné kolem druhé hodiny sledovat pomocí livestreamu. O titulu mistra světa je sice rozhodnuto, otevřený je ale souboj o další pódiová umístění a o první místo mezi týmy.

MS 2014 - Turecko

Ve čtvrtek se v Barceloně konala tisková konference k příležitosti konání rallycrossového závodu ve Španělsku. Na okruhu Circuit de Catalunya se pojede příští rok v září. Vedle Pettera Solberga se na tiskové konfenci objevil také předseda Mezinárodní automobilové federace Jean Todt, který podpořil konání rallycrossového závodu na dalším okruhu, kde se jezdí formule 1 a Moto GP.

MS 2014 - Turecko

foto: Facebook Petter Solberg a twitter