Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Welcome to England znělo už od vstupní brány závodiště.

23.04.2011 | Autor: Petr Šulčík
Welcome to England znělo už od vstupní brány závodiště.
Po noční, více jak 1000 km dlouhé cestě a plavbě trajektem jsme se konečně dostali k branám závodiště anglického Lydden Hillu.

Po noční, více jak 1000 km dlouhé cestě a plavbě trajektem jsme se konečně dostali k branám závodiště anglického Lydden Hillu. Úvodní podnik Mistrovství Evropy má vždy v sobě, dalo by se říci, zvláštní magii. Již při opuštění trajektu je ve vzduchu cítit nervozita a obrovské natěšení všech účastníků, ať se jedná o jezdce, mechaniky či novináře.

Půl roční pauza je za námi, opět se roztočí závodní motory, poprvé ohřejí závodní pneumatiky, poprvé se jezdci utkají s novými, respektive vylepšenými vozy.

ME 2011 - Anglie - sobota

Dnešní den na týmy čekaly pouze administrativní a technické přejímky, které absolvovali všichni dorazivší Češi bez větších problémů. Za nás, tedy za Česko budou reprezentovat Pavel Koutný, Zdeněk Čermák, Ondřej Smetana, Stanislav Šusta a Roman Častoral. Drobný problém s hasicím systémem zaznamenal při přejímkách Pavel Koutný, nicméně jeho mechanici vše elegantně a rychle vyřešili.

ME 2011 - Anglie - sobota

Divize SuperCars a Super 1600 májí startovní listinu opravdu „našlapanou“. V obou zmiňovaných divizích je téměř třicet startujících a bude velice těžké se vůbec probojovat do áčkového finále. Třetí divize TouringCars se již od svého počátku, kdy se ještě jmenovala D2, potýká s nedostatkem jezdců, a tak startovní pole o počtu 12ti vozů není pro nikoho velkým překvapením.

Při zítřejším přímém přenosu nezapomeňte, že zde na Ostrovech je o hodinu méně.  Buďte s námi, sledujte live přenos úvodního podniku rallycrossu!

 

Klub - banner