Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Kam se bude ubírat budoucnost Pettera Solberga?

25.09.2014 | Autor: Petr Šulčík
Kam se bude ubírat budoucnost Pettera Solberga?
V posledních dnech se objevují různé spekulace o budoucnosti norského jezdce.

Jednu z prvních informací přinesl server erc24.com, který s odkazem na rozhovor na norském informačním serveru nrk.no, poukazuje na možnost, že se Solbergův tým PSRX stane továrním týmem Citroënu pro rallycross pro sezonu 2015. Jedničkou by samozřejmě byl sám Solberg. Na podobné bázi funguje také tým Kennetha Hansena ve spolupráci s Peugeotem. Solberga láká především možnost stát se ředitelem továrního týmu.

MS 2014 - Belgie

Rallyoví fanoušci by zase Solberga rádi viděli zpět v mistrovství světa v rally. Před dvěma lety, když Solberg vstupoval do rallycross svůj návrat k rally nevyloučil, ovšem jen za určitých podmínek a okolností. Je možné, že s Citroënem probíhají kromě rallycrossu i jednání o jeho startech v rally, ale i vzhledem k okolnostem, kdy má norský jezdec nakročeno k titulu mistra světa v rallycrossu, je jeho návrat nepravděpodobný. Šéf Citroënu Yves Matton, který by sestavu na příští rok měl oznámit v nejbližších týdnech se netají tím, že šanci dostanou někteří mladí jezdci.