Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Ve Španělsku vítězí Timmy Hansen!

28.04.2019 | Autor: Petr Šulčík
Ve Španělsku vítězí Timmy Hansen!
Druhý závod mistrovství světa vyhrál Timmy Hansen před svým bratrem Kevinem. Třetí místo obsadil v Barceloně Andreas Bakkerud.

Švédský jezdec Timmy Hansen vyhrál druhý závod mistrovství světa ve španělské Barceloně. Úspěch týmu Hansen MJP podtrhl druhým místem Kevin Hansen. Starší z bratří Hansenů vedl finálovou jízdu od začátku až do cíle. Souboj na dálku svedli Andreas Bakkerud s Kevinem Hansenem. Průjezd joker lapem ale znamenal druhé místo pro švédského jezdce, na Bakkeruda zbyla třetí pozice. Čtvrtý skončil Niclas Grönholm před Cyrilem Raymondem a poslední místo ve finálové jízdě obsadil Janis Baumanis. 

MS 2019 - Španělsko

 MS 2019 - Španělsko

V mistrovství Evropy divize Super1600 zvítězil Aydar Nuriev před Arturem Egorovem a Gergely Martonem. Všech pět vozů audi týmu Volland Racing se probojovalo do finálové jízdy. Z českých jezdců se do semifinále probojoval Josef Šusta, v tom obsadil páté nepostupové místo. Tomáš Krejčík skončil nakonec patnáctý, Pavel Vimmer sedmnáctý a Marcel Suchý vzhledem k dalšímu technickému problému po warm - upu už do dnešní poslední jízdy nenastoupil a patří mu jedenadvacáté místo. V kategorii RX2 zvítězil Oliver Eriksson.

Přehled výsledků - MS 2019 - Barcelona (ESP)