Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Timmy Hansen ve vedení!

27.04.2019 | Autor: Petr Šulčík
Timmy Hansen ve vedení!
Obě dnešní kvalifikační jízdy druhého závodu mistrovství světa ve španělské Barceloně vyhrál Timmy Hansen. Z českých jezdců je na dvanáctém místě Josef Šusta.

Švédský jezdec Timmy Hansen vyhrál obě dvě dnešní kvalifikační jízdy a po prvním dnu se dostal do vedení druhého závodu mistrovství světa ve španělské Barceloně. Na druhém místě je jeho bratr Kevin, který skončil dvakrát druhý. Dvakrát třetí místo obsadil dnes Timur Timerzyanov. Čtvrté místo zatím patří Andreasi Bakkerudovi před Krisztiánem Szabóem. Nejlepším Renaultem je šestý Cyril Raymond. Na hranici postupové dvanáctky do semifinálových jízd bojují Rokas Baciuška, Liam Doran, Tamás Karai a Guillaume De Ridder. Přes střechu šel v první kvalifikaci jako několik dalších jezdců veterán Hervé Knapick a do druhé jízdy nenastoupil.

MS 2019 - Španělsko

MS 2019 - Španělsko

V mistrovství Evropy divize Super1600 je po třech kvalifikacích ve vedení Artur Egorov před Aidarem Nurievem a Maximilienem Evenem. Z českých jezdců je na dvanáctém místě Josef Šusta. Pavel Vimmer je šestnáctý. Po jedné nedojeté jízdě je na osmnácté pozici průběžného pořadí Tomáš Krejčík. Uražené kolo a technické problémy s elektronikou měl Marcel Suchý (21.), který do závěrečné dnešní kvalifikace nenastoupil. V kategorii RX2 vede po dvou jízdách a dvou výhrách Oliver Eriksson.

MS 2019 - Španělsko

MS 2019 - Španělsko

MS 2019 - Španělsko

MS 2019 - Španělsko