Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

V Portugalsku vyhrál Kristoffersson, Smetana třetí!

29.04.2018 | Autor: Petr Šulčík
V Portugalsku vyhrál Kristoffersson, Smetana třetí!
Johan Kristoffersson si v Portugalsku připsal druhé letošní vítězství. Ondřej Smetana skončil v divizi Super 1600 na třetím místě.

Druhé vítězství ve druhém závodě mistrovství světa 2018 si v portugalském Montalegre připsal švédský jezdec Johan Kristoffersson. Ve finálové jízdě, při které v Portugalsku sněžilo neměl na blátivém povrchu konkurenci. Za sebou nechal Sebastiena Loeba a Pettera Solberga. Solberg se na třetí místo dostal až v závěru poté co do joker lapu zajel Andreas Bakkerud. Nor skončil čtvrtý před Guerlainem Chicheritem a Timmy Hansenem, který hned v úvodu finále chyboval.

MS 2018 - Portugalsko

V mistrovství Evropy divize Super 1600 zvítězil Artis Baumanis před Norem Espenem Isaksaetrem a českým jezdcem Ondřejem Smetanou. Na čtvrtém místě finálové jízdy skončil Maximilien Eveno před Rokasem Baciuškou a Václavem Veverkou. Josef Šusta obsadil v kvalifikaci druhé místo a v semifinále odstoupil z prvního místa po kolizi s Baumanisem. Pavel Vimmer doplatil na nedisciplinovanost svých soupeřů a po několika kontaktech se soupeři během závodu skončil v Portugalsku na konečném osmnáctém místě.

MS 2018 - Portugalsko

MS 2018 - Portugalsko

MS 2018 - Portugalsko

MS 2018 - Portugalsko

MS 2018 - Portugalsko

Přehled výsledků - MS 2018 - Portugalsko (Montalegre)