Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

V Portugalsku nejrychlejší Loeb!

28.04.2018 | Autor: Petr Šulčík
V Portugalsku nejrychlejší Loeb!
Po prvním dni druhého závodu mistrovství světa v portugalském Montalgre vede Sébastien Loeb. Z Čechů je nejrychlejší Josef Šusta.

Dvojice týmu Peugeot Sport Sébastien Loeb a Timmy Hansen je ve vedení druhého závodu světového šampionátu v portugalském Montalegre. Loeb vyhrál úvodní jízdu a ve druhé skončil za Hansenem druhý, což znamená průběžné vedení. Na třetím místě je po prvním dnu Mattias Ekström před Johanem Kristofferssonem. První šestici uzavírá Andreas Bakkerud a Petter Solberg.  

MS 2018 - Portugalsko

V evropském mistrovství divize Super 1600 vyhrál obě kvalifikace Rokas Baciuška, který vede před francouzským blokem Jimmy Terperau a Maximilien Eveno. Z českých jezdců je na pátém místě průběžně Josef Šusta, který zajel čtvrtý a pátý čas stejně jako čtvrtý Marius Bermingrud. V prozatímní postupové dvanáctce je ještě Václav Veverka na desátém místě. Ondřej Smetana spíše než se soupeři bojuje s bolestí žeber a po úvodu je třináctý. Pavel Vimmer byl v první kvalifikace poslán mimo trať domácím Teixeirou, druhou kvalifikaci dokončil na šestnáctém místě a je dvacátý. Jeho tým musel po kolizi měnit řízení a mechanici měli co dělat, aby auto stihli včas připravit na další jízdu. Nepříjemnost postihla posledního českého zástupce Marcela Suchého, který byl ze závodu kvůli nepovelené pneumatice v tréninku a neuposlechnutí technického komisaře ze závodu vyloučen. Podle sportovního komisaře závodu Luďka Kopeckého nešlo podle letošních řádů postupovat jinak, jezdci udělit napomenutí nebo pokutu.

MS 2018 - Portugalsko

MS 2018 - Portugalsko

MS 2018 - Portugalsko

MS 2018 - Portugalsko

MS 2018 - Portugalsko