Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

V Kanadě vede Solberg, pokračuje se i v Belgii

7.08.2016 | Autor: Petr Šulčík
V Kanadě vede Solberg, pokračuje se i v Belgii
Druhým dnem dnes pokračují závody mistrovství světa a Rallycross Challenge Europe. Komu se nejlépe vedlo v úvodu?

Do druhé poloviny mistrovství světa nejlépe vstoupil úřadující šampion Petter Solberg, který zvítězil jak v tréninku tak i v obou úvodních kvalifikacích. Dvě druhá místa zaznamenal v Kanadě Timur Timerzyanov, třetí je po prvním dnu závodu Andreas Bakkerud (třetí a páté místo). Problémy měl v úvodní kvalifikaci Mattias Ekström, kterého přibrzdil defekt, Timmy Hansen odstoupil ze druhé jízdy vinou poškozeného tlumiče vozu Peugeot 208 WRX.

MS 2016 - Kanada

Úvodní rozjížďku za sebou mají jezdci šampionátu Rallycross Challenge Europe v Belgii. V divizi SuperCars je zatím nejrychlejší Jochen Coox před Mandie August a Verkuringenem. V divizi Super1600 vyhrál úvodní rozjížďku Václav Veverka před Josefem Šustou a Jessem Kaliem. Čtvrtý je Pavel Vimmer, Marcel Suchý skončil devátý. Podle předpokladů vede divizi SuperTouringCars do dvou litrů Roman Častoral, nad dva litry Bert Bosmans. Závod pokračuje dnes dalšími třemi rozjížďkami.

RCE 2016 - Belgie

RCE 2016 - Belgie

RCE 2016 - Belgie

RCE 2016 - Belgie

RCE 2016 - Belgie

RCE 2016 - Belgie