Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Challenge zavítá do Belgie

4.08.2016 | Autor: Petr Šulčík
Challenge zavítá do Belgie
Dalším závodem seriálu Rallycross Challenge Europe 2016 bude podnik v belgickém Maasmechelenu.

Jezdci seriálu Rallycross Challenge Europe za sebou mají tři závody. Následující dva podniky se odehrají na tratích v belgickém Maasmechelenu a nizozemském Valkenswaardu. V divizi SuperCars má sezonu nejlépe rozjetou Mandie August, která nechybí v seznamu přihlášených. Se čtrnáctibodovým odstupem je druhý Lukács Kornel, který by v Belgii také neměl na startu chybět.

RCE 2016 - Litva

Čtyři české jezdce uvidíme v divizi Super 1600, kde se představí Josef Šusta a Marcel Suchý. Vyplnit dlouhou přestávku mezi závody evropského šampionátu si do Belgie přijedou Pavel Vimmer a Václav Veverka. Největším favoritem divize SuperTouringCars do dvou litrů zústává Roman Častoral, ve stejné divizi nad dva litry Steve Volders. 

RCE 2016 - Litva

Krátce se vrátíme ke zrušení šestého závodu v Polsku. Situaci osvětlil manažer seriálu Rallycross Challenge Europe William Zveerts de Jong. "Jako promotér šampionátu litujeme tohoto rozhodnutí, ale chceme závodit pouze tam kde bude zaručena bezpečnost jezdců. Chceme závody pořádat na profesionální úrovni. Pro sezonu 2017 už jednáme s několika organizátory. Jde o stabilní podniky seriálu, ale také o země, kde se doposud seriál nekonal."

Seznam přihlášených jezdců - RCE 2016 - Belgie