Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Úvod pro Hansena

17.09.2016 | Autor: Petr Šulčík
Úvod pro Hansena
Švédský jezdec Timmy Hansen byl nejrychlejší v úvodním dnu devátého závodu MS v Barceloně.

Švéd Timmy Hansen zvítězil v první kvalifikaci, v té druhé skončil druhý a po úvodním dnu devátého závodu mistrovství světa ve španělské Barceloně je na prvním místě. Na druhé pozici je vítěz druhé kvalifikační jízdy Mattias Ekström, třetí je po prvním dnu Andreas Bakkerud. Petter Solberg je prozatím čtvrtý a nejrychlejší pětici uzavírá Sebastien Loeb a Timur Timezyanov, kteří mají stejně bodů. V evropském hodnocení divize Supercar si nejlépe počínal Kevin Hansen a již zítra může získat svůj premiérový titul mistra Evropy. Přes střechu otočil svého peugeota Tommy Rustad.

MS 2016 - Španělsko

MS 2016 - Španělsko

V divizi Super1600 mají jezdci za sebou tři kvalifikace. Ve vedení je Ulrik Linnemann, který dvě kvalifikace vyhrál, druhý je Navickas a třetí s další fabií Maďar Gyula. Z českých jezdců je na tom nejlépe Ondřej Smetana na osmém místě, Pavel Vimmer je devátý. Třináctý Josef Šusta měl ve dvou jízdách problém se zadním kolem, Václav Veverka třetí kvalifikaci po kontaktu s bariérou nedokončil a je patnáctý. V kategorii RX Lites je na prvním místě Cyril Raymond.

MS 2016 - Španělsko

MS 2016 - Španělsko

MS 2016 - Španělsko

MS 2016 - Španělsko

MS 2016 - Španělsko