Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Úvod pro Hansena

4.07.2015 | Autor: Petr Šulčík
Úvod pro Hansena
Švédský jezdec Timmy Hansen vede po prvním šestý závod MS. V divizi Super 1600 je Ondřej Smetana pátý a Pavel Vimmer po problémech šestnáctý.

Úvod šestého závodu mistrovství světa ve švédském Höljes zvládl nejlépe domácí jezdec Timmy Hansen, který po výhře v první rozjížďce skončil ve druhé na čtvrtém místě a po prvním dnu je ve vedení. Na druhém místě je k velké radosti norských fanoušků Andreas Bakkerud, který nejlépe zvládl druhou sérii rozjížděk. Úspěšný den týmu OMSE podtrhl třetím místem průběžného pořadí Reinis Nitišs. Se stejným bodovým ziskem jsou na čtvrtém a pátém místě Petter Solberg a Mattias Ekström. Před velkým počtem diváků jsou k vidění napínavé souboje.

MS 2015 - Švédsko

V divizi Super 1600 jezdci absolvovali tři rozjížďky, dvě z nich vyhrál Ulrik Linnemann, který se je na prvním místě před Janisem Baumanisem a Nikitou Misyulyou. Ruský jezdec sice v jedné rozjížděk nezajel do joker lapu, ovšem chybu udělali organizátoři, kteří signalizovali špatný počet kol do cíle. Jezdec tak dostal přidělen pouze náhradní čas. Z českých jezdců je Ondřej Smetana na pátém místě. "Škoda druhé rozjížďky, kdy mě po startu otočil Staponkus. Ztratil jsem tam kolem pěti vteřin a ve výsledku to znamenalo až jedenácté místo. Zbylé dvě jízdy se povedly," uvedl Ondřej Smetana. Pavel Vimmer řeší problém s motorem, který nefunguje optimálně a před zítřejší poslední rozjížďkou je šestnáctý. Dramatické chvilky prožil Timur Shigaboutdinov a také diváci na tribuně. Utržené kolo si to namířilo přesně mezi ně, naštěstí se nikomu nic nestalo.

MS 2015 - Švédsko

Nejrychlejším jezdcem divize Touring Car je po dvou výhrách Ben - Philip Gundersen před Fredrikem Salstenem a Philipem Gehrmanem. V divizi RX Lites vede Wernersson, druhý je Simon Olofsson a třetí Kevin Hansen.

MS 2015 - Švédsko

MS 2015 - Švédsko

MS 2015 - Švédsko

MS 2015 - Švédsko

MS 2015 - Švédsko

MS 2015 - Švédsko

MS 2015 - Švédsko

MS 2015 - Švédsko