Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Tým Peugeot - Hansen se třemi vozy

20.02.2017 | Autor: Petr Šulčík
Tým Peugeot - Hansen se třemi vozy
Francouzsko - švédský tým Peugeot-Hansen nastoupí do sezony 2017 se třemi vozy. Dvojici Loeb a Timmy Hansen doplní v kompletním programu MS Kevin Hansen.

Sestavu pro sezonu 2017 dnes oznámil francouzsko - švédský tým Peugeot-Hansen. Ve všech dvanácti závodech světového šampionátu bude tým reprezentovat trojice Sebastien Loeb, Timmy Hansen a jeho bratr Kevin. Tým chce navázat na výkony z minulé sezony.

"Věřím, že jsem se v průběhu minulé sezony dostatečně seznámil se všemi tratěmi a záludnostmi rallycrossu. Pro letošní rok je třeba si stavět vyšší cíle. Doufám, že s vozem Peugeot 208 WRX budu moci bojovat o vítězství. Nečeká nás nic jednoduchého," uvedl Sebastien Loeb. "Inženýři odvedli přes zimu výbornou práci a auto posunuli o velký kus vpřed. V prvních závodech půjde o to najít správný rytmus a adaptovat se co nejrychleji na nové vlastnosti vozu. V šampionátu se představí několik nových týmů, čtyři značky, takže nás čeká zajímavá sezona se spoustou soubojů," řekl Timmy Hansen.

MS 2016 - Španělsko

Svoji premiérovou sezonu v mistrovství světa před sebou má Kevin Hansen. "Jsem velmi šťastný, že budu moci startovat v kompletním světovém šampionátu. Chvíli to trvalo, ale nakonec se všechno podařilo dotáhnout do zdárného konce. Budu se snažit co nejdříve získat podobný pocit za volantem jako v loňské sezoně a zkusit zajet co nejlepší výsledky mezi světovou elitou," prohlásil úřadující mistr Evropy divize Supercar Kevin Hansen.

MS 2016 - Španělsko

"V sezoně 2015 jsme získali titul mezi týmy, loni jsme skončili na druhé příčce. Letos se chceme zaměřit na oba tituly. Zajistili jsme si pro to služby Sebastiena Loeba, kterého stejně jako loni doplní Timmy Hansen. Očekávám, že úroveň šampionátu půjde nadále nahoru. K Peugeotu a Fordu se přidalo Audi a Volkswagen. Naše struktura zůstává stejná, pokračujeme ve spolupráci s Kennethem Hansenem. Vývoj auta je plně v kompetenci Peugeot Sport, provoz v rukou týmu Peugeot-Hansen," vysvětlil Bruno Famin, ředitel Peugeot Sport.