Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Stohl Racing s Baumanisem a Timerzyanovem

21.02.2017 | Autor: Petr Šulčík
Stohl Racing s Baumanisem a Timerzyanovem
Do MS vstupuje další rakouský tým. Stohl Racing nastoupí do sezony 2017 s Janisem Baumanisem a Timurem Timerzyanovem ve vozech Ford Fiesta RXS.

Po týmu MJP Racing se v rallycrossovém mistrovství světa představí další rakouský tým. Stohl Racing (STARD) pojede s vozy Ford Fiesta RXS všech dvanáct podniků světového šampionátu. Za volant se posadí Janis Baumanis a Timur Timerzyanov. Oba dva jezdci loni závodil za tým World RX Austria. Vozy budou vycházet těch, které jsme mohli vídat v rakouském týmu v předchozích sezonách.

STARD 2017 - Ford Fiesta RXS

"Jsme potěšen jízdními vlastnostmi auta. Poté, co Max Pucher nebyl schopen říct, kdo bude vůz nadále vyvíjet, jsem se rozhodl pro ukončení spolupráce. Následovala rychlá domluva s Manfredem Stohlem, který měl na stole jasný plán. Výhodou jsou moje předchozí zkušenosti s fiestou, které můžeme využít k dalšímu vývoji. Doufám, že mé neoblíbené příště přijde právě letos," řekl Timur Timerzyanov.

STARD 2017 - Ford Fiesta RXS

Ani druhý jezdec týmu Janis Baumanis nejde do neznámého prostředí. "Vypadá to, že se vracím domů. V kanceláři Manfreda Stohla jsem podepisoval kontrakt s World RX Team Austria v prosinci 2015. S pomocí Manfreda se mohu opět zúčastnit celé sezony mistrovství světa. Cítím se velmi dobře připraven," uvedl Janis Baumanis.