Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Švédsko po prvním dnu

1.07.2016 | Autor: Petr Šulčík
Švédsko po prvním dnu
Jezdci divizí Super 1600, Touringcar a RX Lites za sebou mají úvodní kvalifikace. Z Čechů se nejvíce dařilo Pavlu Vimmerovi.

Hlavním bodem dnešního programu šestého závodu mistrovství světa a Evropy ve švédském Höljes byly úvodní kvalifikace divizí Super 1600, Touringcar a RX Lites. Jezdci světového a evropského šampionátu divize Supercar absolvovali jen hodinový volný trénink.

MS 2016 - Švédsko

Po dvou kvalifikačních jízdách divize Super 1600 se nejlépe z českých jezdců vede Pavlu Vimmerovi, který je na sedmém příčce, když v první jízdě, která se jela na mokré trati skončil jedenáctý a ve druhé i s defektem na zadní pneumatice pátý. Na devátém místě je Václav Veverka, hned za ním je Ondřej Smetana. Josef Šusta ulil v první kvalifikaci start a musel dvakrát do joker lapu. Ve druhé skončil desátý a celkově je patnáctý.

MS 2016 - Švédsko

MS 2016 - Švédsko

MS 2016 - Švédsko

V divizi Touringcar je ve vedení Magda Andersson, která skončila v úvodní kvalifikaci na druhém místě, druhou vyhrála. První kvalifikaci RX Lites vyhrál Thomas Bryntesson. Úvodní část měřeného tréninku divize Supercar vyhrál Petter Solberg. V evropském hodnocení byl nejrychlejší Peter Hedström.

MS 2016 - Švédsko

MS 2016 - Švédsko

MS 2016 - Švédsko

MS 2016 - Švédsko