Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Sport Motor News v české republice

26.02.2011 | Autor: Petr Šulčík
Sport Motor News v české republice
Do České republiky se dostává nový elektronický magazín Sport Motor News, ve kterém budou čtenáři pravidelně dostávat informace z motoristického sportu.

Do České republiky se dostává nový elektronický magazín Sport Motor News, ve kterém budou čtenáři pravidelně dostávat informace z motoristického sportu. Převážně se bude jednat o informace z automobilových soutěží rally, ale prostor dostanou také další zajímavé motoristické disciplíny, jako je rallycross a autokros. Zejména poslední dva jmenovaní si větší publicitu v médiích určitě zaslouží.

Co je to elektronický magazín? Je to spojení klasického tištěného časopisu s internetovými stránkami. Spojuje výhody obou médií a doplňuje možnosti internetu. Čtenářům je distribuován zdarma přímo do emailové schránky a je možné si jej stáhnout z internetových stránek. V České republice se redakce Sport Motor News, který má svůj vzor ve Velké Británii, spojila s nejnavštěvovanějším sportovně motoristickým webem eWRC.cz, se kterým bude sdílet část publikovaných informací. Partnerství využívá také s dalšími volnými novináři, kteří informují o domácím dění v motorsportu.

Sport Motor News

Sport Motor News v České republice bude příznivce motorsportu informovat o novinkách doma i v zahraničí, přinášet články z historie, o technice a rozhovory se zajímavými osobnostmi motoristického sportu. Nebudou chybět soutěže, pohledy do historie, výsledkový servis, komentáře a další články. V každém čísle Sport Motor News naleznete autorské články, které redaktoři napsali exklusivně jen pro Sport Motor News, ale také zajímavé zprávy, které spolupracující autoři již publikovali. Cílem je, aby motoristický fanoušek dostal vybrané zajímavé informace v ucelené podobě a v „příjemném balení“.

Sport Motor News

Věříme, že nabídka magazínu Sport Motor News zaujme široké spektrum fanoušků, kteří mají zájem zdarma dostávat zprávy z motoristického sportu až do své emailové schránky. K pravidelnému odběru magazínu se stačí jednoduše zaregistrovat zde.


Pokud si chcete aktuální číslo Sport Motor News stáhnout a přečíst ve svém počítači nebo například ve svém mobilním telefonu či tabletu, tak využijte odkaz

STÁHNOUT ZDARMA AKTUÁLNÍ ČÍSLO Sport Motor News

Tisková zpráva:SPORT MN