Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Novinky na evropské scéně

13.02.2011 | Autor: Petr Šulčík
Novinky na evropské scéně
Pojďme se telegraficky podívat na nejnovější zprávy z pole rallycrosssu.

 

Kenneth Hansen se nechal slyšet, že od tohoto roku nebude již usilovat o další evropský titul, ale bude se rallycrossu více věnovat jako manager týmu s mladými jezdci Liamem Doranem a Timurem Timerzyanovem. Ostrý start s novým vozem Citroën DS3 zůstává v plánu na švédský Höljes.

Francois Duval, vítěz rally Australia z roku 2005, se stahuje jak z mistrovství světa rally, tak i IRC. V plánu má starty v evropském rallycrossu a belgickém šampionátu rally.

Tanner Foust se rozhodl opustit „Formula Drift“ a pro rok 2011 se bude soustředit na evropský rallycross. Bude startovat opět s vozem Ford Fiesta Mk7 a první závod ho tedy bude čekat v Lydden Hillu.

Ludvig Hunsbedt bude startovat opět v týmu Nomaco, tentokrát však s nově postaveným speciálem Volvo C30.

Timur Timerzyanov, úřadující šampión divize 1A, se rozhodl přestoupit do „Supercars“. Přestup si vybral velice dobře, jeho týmovým kolegou bude Liam Doran a Kenneth Hansen.