Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Jussi-Petteri Leppihalme třetím jezdcem Set Promotion

26.02.2011 | Autor: Petr Šulčík
Jussi-Petteri Leppihalme třetím jezdcem Set Promotion
Tým Jussiho Pinomäkiho Set Promotion bude mít pro nadcházející sezónu i finského pilota!

Tým Jussiho Pinomäkiho Set Promotion, který v minulosti získal již 4 tituly mistra Evropy, bude mít pro nadcházející sezónu i finského pilota. Ildar Rakhmatullin (RUS) a Andreas Bakkerud (NOR) budou mít osmnáctiletého kolegu, Fina Jussi-Petteri Leppihalme. Všichni piloti budou samozřejmě závodit s vozy Renault Clio.

„Jsem velice šťastný, že máme v týmu finského jezdce. Jussi-Petteri je velmi talentovaný jezdec a naším cílem je ho letos dostat do kolotoče Mistrovství Evropy. Nemáme žádné další cíle. Letošní sezóna bude o učení, nikoliv o výsledcích.“ komentoval týmový manager Jussi Pinomäki.

ME 2010 - Portugalsko (P) - Montalegre 2


Leppihalme bude startovat až v červnu v Norsku. Před svým debutem však ještě absolvuje s týmem cestu do Anglie, Portugalska a Francie, aby poznal závody mistrovství Evropy, které jsou delší a trochu rozdílné od finského šampionátu, kde v loňské sezóně získal celkové třetí místo.