Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Španělsko vyhrává Ekström!

2.04.2017 | Autor: Petr Šulčík
Španělsko vyhrává Ekström!
Vítězem úvodního závodu mistrovství světa ve španělské Barceloně se stal Mattias Ekström. Druhý skončil Timo Scheider a třetí Andreas Bakkerud.

Vítězstvím úřadujícího mistra světa Mattiase Ekströma skončil úvodní závod světového šampipnátu ve španělské Barceloně. Švéd vedl finálovou jízdu od startu do cíle. Druhé místo obsadil další jezdec s minulostí v DTM - Timo Scheider. Třetí skončil v Barceloně Andreas Bakkerud. Čtvrté místo v cíli patří při premiéře s Volkswagenem Petteru Solbergovi, za kterým skončil Timmy Hansen a Johan Kristoffersson. Švédský jezdec nevyužil startovní pozici z první řady.

MS 2017 - Španělsko

MS 2017 - Španělsko

V evropském hodnocení divize Supercar zvítězil Anton Marklund, který za sebou nechal maďarského jezdce Tamáse - Pála Kisse a Olivera O´Donovana. V kategorii Touringcar se z vítězství v Barceloně radoval Švéd Philip Gehrman.

MS 2017 - Španělsko

Přehled výsledků - MS 2017 - Španělsko (Barcelona)