Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Deštivý úvod pro Heikkinena

1.04.2017 | Autor: Petr Šulčík
Deštivý úvod pro Heikkinena
Fin Toomas Heikkinen vede po úvodních dvou kvalifikacích úvodní závod mistrovství světa v Barceloně. Situaci komplikuje počasí.

Fin Toomas Heikkinen z týmu EKS vede po úvodním první závod mistrovství světa ve španělské Barceloně. Po celý den jezdcům a mechanikům komplikuje situaci proměnlivé počasí. Nejvíce poznamenána byla poslední rozjížďka divize Supercar, při které pršelo nejvíce. Na děleném druhém a třetím místě průběžného pořadí figurují Timo Scheider, který se umístil  druhý ve druhé kvalifikaci a vítěz první kvalifikace Johan Kristoffersson. Petter Solberg je vinou špatného času ve druhé jízdě až dvanáctý, před ním je Mattias Ekström.

MS 2017 - Španělsko

V evropském hodnocení divize Supercar je ve vedení po druhém a prvním času v kvalifikacích Robin Larsson před Antonem Marklundem. Třetí místo zaujímá Thomas Bryntesson. V divizi Touringcar vyhrál dvě ze tří kvalifikací navrátilec Lars Oivind Enerberg a ujal se vedení.

MS 2017 - Španělsko

MS 2017 - Španělsko

MS 2017 - Španělsko

MS 2017 - Španělsko

MS 2017 - Španělsko