Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Solberg ve vedení na Esteringu!

20.09.2014 | Autor: Petr Šulčík
Solberg ve vedení na Esteringu!
Norský jezdec obsadil v rozjížďkách druhé a třetí místo a po prvním dnu je ve vedení. Super 1600 vede Linnemann, Touring Car Kjetil Larsen. (+video)

I přes to, že Petter Solberg nezvítězil ani v jedné z dnešních rozjížděk divize Super Car, je po prvním dnu ve vedení. Norský jezdec si v úvodním dnu devátého podniku mistrovství světa připsal druhé a třetí místo. V dobré formě z posledních závodů pokračuje Timur Timerzyanov, který je prozatím druhý. Třetí místo patří vítězi druhé rozjížďky Mattiasi Ekströmovi. První rozjížďka přinesla překvapivé výsledky. Vyhrál Robin Larsson, třetí byl za svým bratrem Henning Solberg. Za zmínku jistě stojí také čtvrté místo po prvním dnu, na kterém je Tommy Rustad.

MS 2014 - Německo

V divizi Super 1600 je vedení Ulrik Linnemann, který si připsal druhý a první čas. Domácí prostředí se daří využívat Andreasovi Steffenovi, který je na druhém místě, první trojku uzavírá Janis Baumanis. Ondřej Smetana je na osmém místě, Pavel Vimmer zatím na patnácté pozici. V Touring Car vyhrál obě rozjížďky Kjetil Larsen, druhý j Daniel Lundh a třetí Camilla Antonsen. 

Sestřih z pvního dne: