Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Solbergův hattrick!

21.09.2014 | Autor: Petr Šulčík
Solbergův hattrick!
Norský jezdec zvítězil po třetí za sebou, když těsně porazil Mattiase Ekströma. V Super 1600 zvítězil Janis Baumanis, Ondřej Smetana skončil šestý. V divizi Touring Car se radovala Camilla Antonsen.

Po startu finálové jízdy divize Super Car se dovedení dostal Robin Larsson. Ve třetím kole přišel ovšem útok Solberga, Larsson v tom momentu zajel do joker lapu. Následoval souboj mezi Larssonem, Ekströmem a Hansenem o druhou pozici. Ekström se z druhého místa snažil co nejvíce se přiblížit vedoucímu Solbergovi. Nor zajel do joker lapu v posledním kole a na trať a cílovou čárou proťal o pět tisícin rychleji než Ekström. Třetí skončil Larsson. 

MS 2014 - Německo

Český jezdec Ondřej Smetana postoupil do finálové jízdy divize Super 1600 ze druhé pozice. Jeho semifinále dokončil kvůli velké havárii pouze on a Janis Baumanis. Ve finále se do první řady postavil spolu s Baumanisem Staponkus. V cíli se z vítězství radoval Baumanis před Staponkusem a Linnemannem. Smetana se po startu dostal na třetí místo, následně se však pořadím, zřejmě i kvůli technickým problémům, propadl až na šesté místo. V divizi Touring Car ovládla finálovou jízdu Camilla Antonsen před Torleifem Lonou a Andersem Bratenem.

Přehled výsledků - Německo (Buxtehude) 2014