Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

SLomczyn rozkopaný a pod vodou

11.09.2010 | Autor: Petr Šulčík
SLomczyn rozkopaný a pod vodou
Asi, že letos v Polsku slaví 30 let od vzniku legendárního politického hnutí "Solidarnošč", rozjeli se cestáři celé země opravovat komunikace...

    Asi, že letos v Polsku slaví 30 let od vzniku legendárního politického hnutí "Solidarnošč", rozjeli se cestáři celé země opravovat komunikace.
Cesta do Slomczynu není nikdy žádná dovolená. Leč letos je to ještě zajímavější. Co 10 minut jízdy, to 15 minut stání na jednosměrce. Ale co!
Jedeme na předposlední díl vznešeného ME v rallycrossu, to se nějaká ta maličkost dá vydržet.
    Zdravím tedy všechny čtenáře rallycross.cz z Polska. Zdravím do Čech a zdravím i do Egypta. Ptáte se proč? No protože v Egyptě se právě zadělává na další rallycrossové želízko v ohni! Že nerozumíte? Dočkejte času a pochopíte(-:
    Ve Slomczynu je zima a navíc tady 5 dnů v kuse pršelo. Depo je naprosto rozmáčené a kalovky nestačí z jímek odvádět vodu pryč. A když už stíhají, pak se voda hromadí pod stanem našeho Zdeňka Čermáka a Standy Šusty.


                Takováto obuv a stroje značky Cat se tu o víkendu asi hodně uplatní!


    Zdeněk je dobře naladěn a v jeho teamu právě probíhají poslední porady o základním nastavení vozu na tento, co do podmínek, velmi zvláštní závod.    Standa Šusta je letos středobodem problému. Na technické přejímce se tentokrát komisařům nelíbil Stáňův HANS. Ach ten HANS, zase ten v rallycrossu strašně užitečný HANS! V tuto chvíli Standa ještě bojuje o připuštění do závodu. Věřme, že se  mu to podaří.    Roman Častoral, téměř na domácí půdě(-:, bez problémů. Pln očekávání mokrých nástrah kluzské trati.    Jarda Kalný včera večer zhlédl film Bobule, což ho očividně dobře naladilo, stejně jako celý team a tak můžeme očekávat další skvělý výkon.


Pavel Vimmer opět tak, jak ho známe. Usměvavý, pohotový a včera pohostinný(-:

    Viktor Mužík opět sám. Na technice ho komisaři trošku povodili na téma sběrná nádoba odfuku z klikovky, ale Viktor vše dobře zvládl, jak je jeho dobrým zvykem.


Tady někde Viktor vychrupuje a sbírá síly na dnešní závod.

    Bohužel nedorazil Václav Veverka a Pavel Koutný. O Václavovi nic nevím a o Pavlovi jsme se bavil s "Masakrem" minulý týden a vím, že do Polska by nejeli ani v případě, že by Marek Zeman přivezl z Greinbachu vůz domů se zdravím motorem.

   Jdeme na to! Začínají volné tréninky a já jdu hledat vhodné fotomísto z vně trati. Je tu totiž můj přítel Johny Loix (-: a zatím ještě nepřišel na to, jaký príma kluk že já jsem a na trať mne nechce pustit. Ale to se zvládne, třeba to někdy pochopí a nebo odejde dělat něco prospěšnějšího, než aby trápil mladé novináře!