Slavnostní vyhlášení sezony 2013

20.11.2013 | Autor: Petr Šulčík
V sobotu byly v Benešově předány ceny za letošní sezonu v rallycrossu a autokrosu. Průběh akce můžete shlédnout na několika fotografiích od Motorsport revue.

Jednou v roce nadejde den, kdy zasedne rallycrosař s autokrosařem po jednou střechou a společně se baví a slaví dosažené úspěchy. Takové chvíle nastávají v podzimních dnech po odjetí všech závodů, do té doby není na oslavy čas. Termín slavnostního vyhlášení sezóny 2013 připadl na sobotu 16. listopadu.

Společnou střechu a veškeré zázemí závodníkům a jejich doprovodům poskytl Kulturní dům Karlov v Benešově, mikrofonu se chopil výřečný Miloš Knor známý z televize. Závodníci pro jednou vyměnili kombinézy za obleky, ostatně oděv všech hostů odpovídal společenskému charakteru akce, jejíž program byl veskrze tradiční - střídalo se v něm hlavně cinkání pohárů s potleskem.

Aplaus si zasloužili všichni ocenění. Ten největší patřil Aloisi Höllerovi a Marku Stloukalovi, vítězům královských kategorií SuperCars a SuperBuggy.

Sláva vítězům, čest poraženým. A do sezóny 2014 si přejme, aby byly stupně vítězů zaplněné při vyhlašování všech kategorií.