Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Setkání mistrů 2013 - doprovodný program a startovní listina

21.11.2013 | Autor: Petr Šulčík
Setkání mistrů 2013 - doprovodný program a startovní listina
Při víkendovém XII. Global Assistance Setkání mistrů je připraven doprovodný program pro diváky.

XII. Global Assistance Setkání mistrů o nadcházejícím víkendu 23. a 24. listopadu nabízí program pro fanoušky motoristického sportu, kteří si užijí špičkové vozy soudobých i historických rally, rallycrossu a autokrosu. Za jejich volanty budou sedět skvělí automobiloví závodníci, které známe ze současných závodů a soutěží, ale na místě bude i množství takzvaných legend všech disciplín. Během sobotního večera se v České Lípě navíc uskuteční slavnostní udílení titulů mistrů ČR v rally. XII. Global Assistance Setkání mistrů bude také místem české premiéry nového závodního vozu Opel Adam R2 a na statické ukázce v prostoru před tribunami bude možné si prohlédnout studentskou formuli týmu TU Brno Racing.

Pořadatelé XII. Global Assistance Setkání mistrů pro diváky v rámci doprovodného programu připravili například autogramiádu těch nejlepších závodníků. Ta proběhne během polední pauzy v prostoru u věže okruhu stejně jako finále dobročinné Akce Sluníčko, kterou organizují závodníci za účelem shromáždění finančních prostředků na podporu rodiny jednoho z nich, který se bohužel z automobilové rally již domů nevrátil. Na internetu aktuálně probíhá možnost zarezervovat si svezení v závodním voze během sobotního programu XII. Global Assistance Setkání mistrů.

Setkání mistrů Sosnová 2012

Diváci mohou program XII. Global Assistance Setkání mistrů navštívit už v sobotu, kdy uvidí celodenní tréninkové a sponzorské jízdy na autodromu, které přináší možnost usednout na místo spolujezdce závodního vozu. Hlavní program je připraven na neděli 24. listopadu, kdy od 9:00 proběhnou dopolední tréninky a rozjížďky paralelních jízd „face to face“. Letos premiérově proběhnou rozjížďky napříč všemi třídami, a diváci tak budou svědky unikátních soubojů například super bugy s vozem WRC, rallycrossového speciálu proti historickému soutěžnímu vozu a podobně. Ve velmi nabitém dopoledním programu diváci uvidí celkem 63 výkonnostně vyrovnaných rozjížděk, a tak o napětí a adrenalin rozhodně nebude nouze. Na nedělní odpoledne je připraveno vyvrcholení dvoudenního setkání mistrů volantu ve velkém finále XII. Global Assistance Setkání mistrů.

V předprodeji je stále možnost zakoupit si i VIP vstupenky, které zaručují příjemný pobyt na XII. Global Assistance Setkání mistrů s výhodnějším parkováním, místem na kryté tribuně a celodenním stravováním.

Čas zbývající do startu XII. Global Assistance Setkání mistrů se již odpočítává na hodiny. Více informací, kompletní startovní listinu a ceny vstupného sledujte na www.autodrom.cz  a na facebooku.

Startovní listina zde.