Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Silvestrovský rallycross 2018

18.12.2018 | Autor: Petr Šulčík
Silvestrovský rallycross 2018
Poslední den roku před večerními bujarými oslavami patří rallycrossu na Sedlčanské kotlině. Ani letos tomu nebude jinak.

Poslední den roku před večerními bujarými oslavami neodmyslitelně patří rallycrossu na Sedlčanské kotlině. Ani letos tomu nebude jinak. Bez ohledu na sníh, led, déšť a bahno, v Sedlčanech se opět sjede více jak sto vozidel, aby zde poměřili jezdci své síly a hlavně pobavili diváky. Představí se tradičně sériové vozy v divizích hobby, upravené stroje v kategoriích speciálů a chybět nebudou ani dámské divize a divize junior.

Minulý rok se závodilo v kategorii „R“, čili na zpátečku do půlky trati a pak v tradičním směru. Letos si organizátoři samozřejmě připravili také specialitu. Závodit se tentokrát bude s přívěsnými vozíky. Takže pokud máte doma starý automobil a starý vlek, můžete se tohoto klání účastnit i vy. Diváci si tedy přijdou určitě na své. A to i s nahlédnutím do startovní listiny. Přihlášen je jezdec rally Václav Kopáček, navigátor Tomáš Šmíd, autokros zastupuje Jiří Matějka, vrchy Dušan a Zuzka Horákovi. Na Silvestra jedině do Sedlčan na rallycross.

Silvestrovský rallycross 2017