Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Setkání mistrů nabízí možnost svezení nejen ve voze specifikace WRC

8.11.2012 | Autor: Petr Šulčík
Setkání mistrů nabízí možnost svezení nejen ve voze specifikace WRC
Pořadatelé nabízejí možnost svezení v závodním voze, koupit si můžete také cenné trofeje.

Zažít pocit na místě spolujezdce v rally voze i včetně WRC můžete během XI. Global Assistance Setkání mistrů a ještě podpoříte dobrou věc.

Už jen týden zbývá do zahájení XI. Global Assistance Setkání mistrů v Sosnové u České Lípy. Soutěžácká špička z České republiky bude doplněna i několika zahraničními jezdci, mezi nimiž nechybí například Craig Breen, irský jezdec, který aktuálně bojuje ve Španělsku o pozici mistra světa v rally kategorie SWRC, či Švéd Patrik Flodin. Oproti původně avizovanému seznamu přihlášených máme tu čest oznámit, že v Sosnové se opět ukáže Marc Basseng, loňský absolutní vítěz Setkání mistrů, který zde zajel absolutně nejrychlejší kolo s rallycrossovým speciálem Škoda Fabia. S ním bude čerstvý mistr světa FIA GT1 Marc Basseng startovat i v tomto roce a bude tak patřit k nejvzácnějším hostům XI. Global Assistance Setkání mistrů. I z České republiky ale pořadatelé evidují dalšího závodníka, jehož jméno nezaznělo mezi původně avizovanými účastníky XI. Global Assistance Setkání mistrů. Jeho jméno je Martin Bujáček a je to rovněž čerstvý mistr kategorie produkčních vozů ve sprintrally.

Setkání mistrů Sosnová 2012

Během volných tréninků 17. listopadu i během hlavního, paralelního závodu 18. listopadu, tedy rozhodně bude na co se dívat, ale nemusí zůstat jen u dívání. Na stránce www.autodrom.cz a také na stránce mediálního partnera www.ewrc.cz máte možnost zařadit se mezi zájemce o svezení na místě spolujezdce vedle některého z mnoha účastníků XI. Global Assistance Setkání mistrů. V rámci memoriálu Bohuslava Ceplechy tak máte možnost podpořit dobrou věc a užít si nevšední zážitek v závodním voze včetně speciálů WRC! Zakoupit si ale můžete i cenné trofeje, či závodnické vybavení, které věnovali i závodníci, kteří se XI. Global Assistance Setkání mistrů neúčastní.

Hlavní závod XI. Global Assistance Setkání mistrů se uskuteční v neděli 18. listopadu v Sosnové u České Lípy. Vstupenky v cenách od 100,- Kč si můžete zakoupit na místě v Global Assistance Racing Aréně, ale také v předprodejích na www.autodrom.cz , kde najdete i další podstatné informace o XI. Global Assistance Setkání mistrů.

Organizační tým XI. Global Assistance Setkání mistrů

Ing. Petr Eliáš, tiskový mluvčí

e-mail: press@rallybohemia.cz

web: www.autodrom.cz