Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Sedlčany se blíží

4.05.2016 | Autor: Petr Šulčík
Sedlčany se blíží
Dalším závodem mistrovství Zóny střední Evropy bude závod v Sedlčanech v termínu 21. a 22. května. Podruhé se letos představí historická vozidla.

Fanoušci adrenalinu, rychlých kol a burácejících motorů by měli zpozornět. Blíží se totiž největší událost rallycrossového sportu tohoto roku, rallycross FIA Zóny střední Evropy. O víkendu 21. – 22. 5. 2016 lze na sedlčanské kotlině očekávat dramatické souboje v podání nejlepších českých i zahraničních jezdců rallycrossu. V nejsilnější divizi SuperCars se představí úspěšná rakouská trojice závodníků Jürgen Weiss, Max Pucher a Alois Höller. Vozy této divize, disponující více než 500 koňmi pod kapotou, vytváří doslova ohlušující symfonii zvuků a diváci si odnáší jedinečný adrenalinový zážitek.

RCE 2016 - Itálie

O atraktivní podívanou se vedle této divize postará Josef Šusta, který zde v rámci divize Super 1600 představí svoji novou Fabii R5. Diváky nenechá chladným ani divize SuperTouringCars a souboje mezi mladým a nadějným jezdcem Ondřejem Havlíkem a zkušeným matadorem Romanem Častoralem, který zde bude obhajovat získané tituly z uplynulého roku.

ZSE 2015 - Česko

Do české divize N1600 oproti loňsku přibyli noví jezdci. Mezi nimi se představí například i sedlčanský rodák Jan Kubík se svým vozem VW Polo. Startovní rošt bude doslova praskat ve švech v divizi Kartcross. I zde se objeví hned několik nových strojů. Svůj nový kart v Sedlčanech představí další domácí jezdec Jakub Mrvka.

Již tradičním zpestřením pro diváky bude exhibice Martina Macíka s dakarským kamionem. Diváci se mohou rovněž těšit na setkání s profesionálními závodníky, představení špičkové závodní techniky a atmosféru mezinárodních závodů.

Těšíme se na Vás.

Více informací na kotlina-sedlcany.cz.

Videoupoutávka: