Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Rallycross a DTM na Hockenheimu

5.05.2016 | Autor: Petr Šulčík
Rallycross a DTM na Hockenheimu
Zítra startuje na německém Hockenheimringu druhý závod mistrovství světa v rallycrossu. Společně s úvodním podnikem DTM.

Německý Hockenheimring hostí od zítřka druhý závod letošní sezony rallycrossového mistrovství světa. Vedle jezdců světového šampionátu se letos poprvé o body utkají jezdci kategorie RX Lites. Pozornost bude upřena především na Mattiase Ekströma, který kromě rallycrossu pojede také úvodní závod německého mistrovství cestovních vozů DTM. Vedle permanentně přihlášených jezdců do světového šampionátu se závodu zúčastní Jean Baptiste Dubourg s novým vozem Citroën DS3. Francouzský jezdec se loni blýskl umístěním na stupních vítězů ve svém domácím závodě v Lohéacu. Hockenheim je jedinečnou příležitostí vidět esa světového rallycross v čele s Petterem Solbergem a Sebastienem Loebem i pro české příznivce. 

Časový harmonogram a seznam přihlášených jezdců - WRX 2016 - Hockenheim

MS 2016 - Německo - Hockenheim