Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Rallycrossový draft splnil účel

24.04.2018 | Autor: Petr Šulčík
Rallycrossový draft splnil účel
V neděli se v areálu Sedlčanské kotliny uskutečnil I. Rallycrossový draft. Vítězem se stal Jan Brich.

V neděli 22.4.2018 se na Sedlčanské kotlině konal I. Rallycrossový Draft v České republice a to pod hlavičkou Rallycross Cupu. Na kotlině se tak sešlo 16 mladých, nadějných a hlavně většina motorsportem nepolíbených kluků. “Myslím, že se kluci dozvěděli všechno podstatné o rallycrossu. Ukázali jsme jim cestu jak s rallycrossem začít a poskytli i možnost vyzkoušet si rallycross na vlastní kůži, nejprve jako spolujezdci, poté jako řidiči.” shrnul den Jan Skála.

I. Rallycrossový Draft

Vítězem draftu se stal Jan Brich, který nejenže předvedl jeden z nejrychlejších časů dne, ale také předvedl naprosto plynulou a ukázkovou jízdu bez jediné chybičky. Získal tak možnost startu na jednom z podniků Rallycross Cupu v roce 2018. Jan Brich je tedy oficiálně prvním účastníkem zbrusu nově vypsaného šampionátu v rámci Rallycross Cupu, ale o tom až přístě!

Za celý tým Rallycross Cupu bychom všem účastníkům chtěli moc poděkovat a věříme, že se uvidíme nejpozději na prvním závodě, který nás čeká již 19.5.!

I. Rallycrossový Draft

I. Rallycrossový Draft

I. Rallycrossový Draft