Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Heikkinen a Jordan za rakouský tým

25.04.2018 | Autor: Petr Šulčík
Heikkinen a Jordan za rakouský tým
Fin Toomas Heikkinen a Brit Andrew Jordan budou startovat za rakouský tým MJP Racing Team Austria na třech závodech MS.

Finský jezdec Toomas Heikkinen a Brit Andrew Jordan se zúčastní třech závodů mistrovství světa v rallycrossu za tým Maxe Puchera MJP Racing Team Austria. Poprvé se představí v Silverstonu, dalšími závody budou Lohéac a německé Buxtehude. Rakouský tým připravil nový vůz Ford Fiesta LionRX3. "Bylo složité s rozhodnout jakým způsobem se letos do mistrovství světa zapojíme. Jak Toomas tak Andrew v minulosti ukázali, že patří ke špičce závodního pole. Sehnat v rámci soukromého týmu je ovšem při současně rostoucích nákladech hodně těžké. Nastoupíme s novými auty a sám jsem zvědav jak si ve světové konkurenci povedeme," uvedl majitel týmu Max Pucher.

Toomas Heikkinen

"Jsem potěšen , že jsme byl vybrán a budu moci statovat v těchto třech závodech. Rakouský tým byl konkurenceschopný hned od svého vstupu do mistrovství světa v roce 2015. Testy probíhaly dobře a slibuji, že mnoho rallycrosových fanoušků jistě překvapíme," řekl Toomas Heikkinen, který v posledních dvou sezonách jezdil s vozem Audi za tým EKS. Andrew Jordan už za rakouský tým jel loni závod v Lydden Hillu. "V Silverstonu nasadíme nové auto pro sezonu 2018 a budeme bojovat se špičkou mistrovství světa. Od mého vstupu do rallycrossu v roce 2005 jsem vždy chtěl startovat na nejlepších evropských tratích. Už se nemůžu dočkat, až se mi to splní," dodal Andrew Jordan.