Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Rallycross v Praze na Legendách

7.06.2016 | Autor: Petr Šulčík
Rallycross v Praze na Legendách
Na víkendové výstavě Legendy 2016 v pražských Bohnicích se představí také dva rallycrossoví jezdci. Václav Veverka a Ondřej Smetana.

Třetí ročník výstavy a motoristické show Legendy se uskuteční tento víkend v pražských Bohnicích. Kromě výstavy mnoha zajímavých automobilů a motocyklů budou k vidění také předváděcí jízdy. Chybět nebudou osobnosti současnosti nebo historie motorsportu. Mezi největší hvězdy výstavy bude patřit Scott Speed, bývalý jezdec fomule 1, který v současnosti závodí s Volkswagenem v seriálu Global Rallycross Championship. V Praze se představí také dva rallycrossoví jezdci. Václav Veverka a Ondřej Smetana ukážou svojí techniku, se kterou bojují v rámci mistrovství Evropy v divizi Super 1600.

RCE 2015 - Rakousko

"Rád bych vás, všechny fanoušky rallycrossu, pozval na motoristickou slavnost Legendy, kde nás můžete navštívit v sekci motorsport.  Pojedeme také pár exhibičních jízd, kde uvidíte naši techniku přímo v akci. Moc se na Vás s mým týmem těšíme. O víkendu na viděnou," zve nejen příznivce rallycrossu Václav Veverka. Po oba víkendové dny začíná program v devět hodin. Vstupné činí 450 korun.

Program - Legendy 2016 (11. - 12.6. 2016 - pdf.)

MS 2016 - Portugalsko