Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

První den v Africe pro Loeba

24.11.2018 | Autor: Petr Šulčík
První den v Africe pro Loeba
Po dnešních úvodních dvou kvalifikačních jízdách závěrečného závodu mistrovství světa v Jihoafrické republice je ve vedení Sebastien Loeb.

Závěrečný podnik letošního mistrovství světa začal nejlépe Sebastien Loeb, který vyhrál úvodní kvalifikaci před Timmy Hansenem a Andreasem Bakkerudem. Nejlepší start ve druhé kvalifikační rozjížďce předvedl Petter Solberg, který ze čtvrtého místa dokázal svou jízdu vyhrát. Časově to ovšem nestačilo na úřadujícího mistra světa Johana Kristofferssona,  který po přetočení v první kvalifikaci zajel ve druhé jízdě nejrychlejší čas z celého startovního pole. Tým Volkswagen zažil napětí ještě před startem, kdy vzhledem ke zpoždění dorazil jejich kontajner s vybavením a vozy až včera večer. Po prvním dnu vede Sebastien Loeb, kterému k tomu stačil šestý čas ze druhé kvalifikační jízdy. Druhý je Solberg se stejným bodovým ziskem jako třetí Timmy Hansen. V kategorii RX2 je po prvním dnu na vedoucí pozici Ben Philip Gundersen.

MS 2018 - Jižní Afrika

MS 2018 - Jižní Afrika

MS 2018 - Jižní Afrika