Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Petter Solberg odchází!

10.04.2019 | Autor: Petr Šulčík
Petter Solberg odchází!
Norský jezdec a trojnásobný mistr světa Petter Solberg dnes oznámil ukončení své bohaté kariéry na úrovni mistrovství světa.

Trojnásobný mistr světa (jednou v rally a dvakrát v rallycrossu) Nor Petter Solberg dnes oznámil ukončení své bohaté kariéry na úrovni mistrovství světa. "Je to pro mě velmi emocionální den. Jsme velmi pyšný na svou kariéru v mistrovství světa, ale nyní už pro mě žádný světový šampionát není. Je čas na změnu. Nevěším helmu na hřebík. Stále mám v plánu zúčastnit se několik zajímavých akcí včetně letošního rozlučkového turné. Je až neuvěřitelné jakých úspěchů jsme dosáhli v několika odvětvích. Chtěl bych poděkovat všem fanouškům, kteří mě po celou dobu doprovázeli na každém kroku. Cesta nekončí, jen se mění. Nyní se chci více zaměřit na kariéru svého syna," řekl Petter Solberg.

MS 2018 - Anglie

Petteru Solbergovi je třeba poděkovat. V posledních letech to byl právě on, kdo rallycross nejvíce změnil a díky komu jsme v něm mohli vidět tolik zajímavých jmen. Byl totiž první, kdo ještě v posledním roce klasického mistrovství Evropy se svým týmem do šampionátu vstoupil. Nezbývá něž říci - Děkujeme za všechno !!! Odchází velké jméno světového motorsportu.