Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

V Rize vede Bakkerud

1.10.2016 | Autor: Petr Šulčík
V Rize vede Bakkerud
Andreas Bakkerud se ujal vedení v desátém podniku mistrovství světa v lotyšské Rize. Druhý je Hansen a třetí Kristoffersson. (+video)

Po dvou úvodních kvalifikacích desátého podniku mistrovství světa v lotyšské Rize se vedení ujal norský jezdec Andreas Bakkerud, který si dnes připsal dvě druhá místa. Na druhém místě průběžného pořadí je Timmy Hansen, vítěz první kvalifikace. Třetí je vítěz té druhé Johan Kristoffersson. Za čtvrtým Sebastienem Loebem je okruhový jezdec Timo Scheider. Vedoucí jezdec šampionátu Mattias Ekström je osmý. Jeho největší konkurent Petter Solberg byl ze druhé kvalifikace vyloučen za kontakt právě s Ekströmem a propadl se až na konec výsledkové listiny.

Souboj - Solberg - Hansen - Ekström ve druhé kvalifikaci

Obě kvalifikace evropského hodnocení divize Supercar vyhrál už jistý mistr Evropy Kevin Hansen. Po třech kvalifikacích divize Touringcar se vedení ujal po dvou výhrách Kjetil Larsen a stejným způsobem si dnes počínal i Thomas Bryntesson v kategorii RX Lites.

MS 2016 - Lotyšsko

MS 2016 - Lotyšsko

MS 2016 - Lotyšsko