Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Ohlasy ze Švédska

6.07.2013 | Autor: Petr Šulčík
Ohlasy ze Švédska
Ohlasy několika jezdců po sobotních rozjížďkách.

Andreas Bakkerud: "Rozhodli jsme se v treninku pošetřit pneumatiky na neděli. Trenink jsem tak jel jenom jednou. Postupně zrychlujeme, hlavně jsem se snažil vyhnout kolizím, které by nám zkomplikovali situaci. Uvidíme zítra."

Ulrik Linnemann: První rozjížďka mi vyšla, ale čas nebyl nejlepší. Ve druhé jsem svedl nejdříve souboj s Erikssonem a poté se mi v závěru podařilo předjet v poslední zatáčce také Nitisse. Doufám, že se mi zde podaří vyhrát stejně jako v lońské sezoně."

Roman Častoral: "Nějak mi nejdou starty, hlavně ten do první jízdy byl špatný. Zdržel jsem se soubojem se soupeři. Ve druhé jízdě mi praskl tlumič těsně před cílem. Naštěstí se mi podařilo jízdu dokončit."

Ondřej Smetana: Je to špatné. V první jízdě jsem se zapletl do souboje s Anderssonem, ve druhé jsem měl problém s pneumatikou. Z auta mám dobrý pocit, ale bez kola to prostě nejede..."