Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Nové tratě #3 - Franciacorta Race Circuit

24.09.2014 | Autor: Petr Šulčík
Nové tratě #3 - Franciacorta Race Circuit
Rallycross se po dlouhé době vrátí v tomto roce do Itálie. Na trati vybudované na okruhu Franciacorta se navíc může rozhodnout o prvním rallycrossovém titulu mistra světa.

Pro českého fanouška je to jeden z nejbližších závodů, které může v této sezoně navštívit. Navíc Itálie slibuje v tomto období také ještě pěkné počasí. S vybudováním okruhu pomáhal populární italský rallyový jezdec Gianluigi Galli, který se s vozem Ford Fiesta týmu OMSE závodu zúčastní. Přes startem sezony v Itálii proběhl Media day, kde měli novináři a jednotlivé týmy možnost se s tratí seznámit. Okruh se nachází nedaleko dálnice A4 spojující Brescii a Miláno u města Castrezzato. Pokud se na závod chystáte, věnujte pozornost příjezdu k okruhu, čeká na vás totiž řada kruhových objezdů. Italský podnik rozhodně bude stát zato, místní tifosy určitě vytvoří parádní atmosféru. Odveze si z Itálie Petter Solberg první rallycrossový titul mistra světa?

Profil tratě - rallycross.cz

Italy

IT

Italy

foto: Petr Lusk