Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Norsko pod taktovkou Kristofferssona

9.06.2018 | Autor: Petr Šulčík
Norsko pod taktovkou Kristofferssona
Švédský jezdec vede závod před Sebastienem Loebem a Petterem Solbergem. V divizi Super 1600 jdou do semifinále Josef Šusta a Jan Skála.

Švédský jezdec Johan Kristofferson vyhrál obě dnešní kvalifikace a dostal se do vedení pátého závodu mistrovství světa v norském Hellu. Na druhém místě průběžného pořadí je Sebastien Loeb, který skončil druhý a třetí. Třetí místo patří Petteru Solbergovi, kterému se podařilo zajet třetí a čtvrtý čas. Jezdci mistrovství Evropy divize Super 1600 za sebou mají už všechny čtyři kvalifikace. Zvítězil Aydar Nuriev, který po třech kvalifikačních vítězstvích půjde zítra do semifinále z nejvýhodnější pozice. Z českých jezdců se do semifinále probojovali Josef Šusta ze čtvrtého místa a Jan Skála skončil jedenáctý. Z konečného čtrnáctého místa nepostoupil Ondřej Smetana, ze šestnáctého Pavel Vimmer, po technické závadě v poslední kvalifikaci skončil sedmnáctý Václav Veverka a na konečném devatenáctém místě Marcel Suchý. Diváci viděli i kolostřešní kombinaci v podání Maďara Szíjje Jollyho. Naštěstí se jezdci nic nestalo. V divizi Touringcar byl nejrychlejší Daniel Lundh a v RX2 vede Oliver Eriksson.

MS 2018 - Norsko

MS 2018 - Norsko

MS 2018 - Norsko

MS 2018 - Norsko

MS 2018 - Norsko

MS 2018 - Norsko

MS 2018 - Norsko

MS 2018 - Norsko