Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

MS míří v rychlém sledu do Belgie

12.05.2016 | Autor: Petr Šulčík
MS míří v rychlém sledu do Belgie
Seriál mistrovství světa nabírá tempo a hned z Hockenheimu se přesunul do Belgie. Závodu se zúčastní rekordní počet vozů divize Super Car.

Ihned z německého Hockenheimu se týmy přesunuly do belgického Mettetu, který bude dějištěm třetího závodu světového šampionátu. V Belgii navíc odstartuje mistrovství Evropy divize Super Car a Touring Car. Díky tomu se na startu sejde rekordní počet vozů nejsilnější divize. Premiéru bude mít nový systém, ve kterém poprvé od letošní sezony pojedou jezdci bodující do MS odděleně od jezdců ME. Loni jeli v rozjížďkách (letos kvalifikacích) dohromady a dělili se až před semifinálovými jízdami. Právě boj o letošní titul mistra Evropy bude hodně zajímavý. Loňský šampion Tommy Rustad mění Volkswagen Polo za Peugeot 208 týmu Albatec Racing. Dojde také k několika premiérám, ať už nových vozů nebo premiérové účasti jezdců v nejsilnější divizi. Pokud počasí dovolí Belgie bude rozhodně stát za to!

Seznam přihlášených jezdců - Belgie 2016 - Mettet

MS 2016 - Belgie

Peter Hedström 

MS 2016 - Belgie

Michael De Keersmaecker

MS 2016 - Belgie

Derek Tohill

MS 2016 - Belgie

Francois Duval