Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Ekström pokračuje v jízdě

14.05.2016 | Autor: Petr Šulčík
Ekström pokračuje v jízdě
Po prvním dnu třetího závodu mistrovství světa v belgickém Metettu vede vítěz minulého závodu Mattias Ekström. Druhý je Sebastien Loeb. (+foto)

Po dvou kvalifikačních jízdách třetího podniku mistrovství světa v belgickém Mettetu vede švédský jezdec Mattias Ekström. V první kvalifikaci skončil na druhém místě, druhou pak vyhrál. Na druhém místě je Sebastien Loeb, který se radoval z vítězství v první kvalifikaci, ovšem v té druhé po chybě v joker lapu skončil až sedmý. Třetí místo překvapivě drží Timur Timerzyanov. První pětici uzavírají Johan Kristoffersson a Petter Solberg, který řešil už během tréninku drobné problémy se svým vozem. 

MS 2016 - Belgie

Evropskou klasifikaci nejsilnější divize vede Jerome Grosset - Janin před Rajalou. Na třetím místě jsou společně Tord Linnerud a Tommy Rustad. Ve druhé kvalifikaci se po startu otočil přes střechu Fredrik Salsten. V prvním letošním závodě divize Touring Car se po třech kvalifikacích ujal vedení David Nordgaard. V kategorii RX Lites je prozatím nejrychlejší Sondre Evjen. Ve třetí kvalifikaci šel přes střechu Thomas Bryntesson.

MS 2016 - Belgie

MS 2016 - Belgie

MS 2016 - Belgie

MS 2016 - Belgie

MS 2016 - Belgie

MS 2016 - Belgie