Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Loeb vyhrává v Belgii!

13.05.2018 | Autor: Petr Šulčík
Loeb vyhrává v Belgii!
Francouzský jezdec Sebastien Loeb se stal vítězem třetího závodu světového šampionátu v belgickém Mettetu.

Jezdec týmu Peugeot Sebastien Loeb zvítězil ve třetím závodu mistrovství světa v belgickém Mettetu. Ve finálové jízdě se po startu dostal do vedení, po průjezdu joker lapem sice kles pořadím, ale v závěru se do čela opět vrátil. Na druhém místě skončil Petter Solberg a třetí Loebův týmový kolega Timmy Hansen. Pod stupni vítězů skončil ve finále Mattias Ekström, Johan Kristoffersson a Andreas Bakkerud. Dramaticky vypadala situace po startu v první zatáčce, kde jel Kristoffersson po dvou kolech. 

MS 2018 - Belgie

V evropském hodnocení divize Supercar vyhrál Anton Marklund před Reinisem Nitišsem a vítězem kvalifikace Cyrilem Raymondem. Aleš Fučík nakonec obsadil šestadvacáté místo, když dnes do poslední kvalifikace nenastoupil kvůli poruše diferenciálu. Vítězem divize Touringcar se stal Fredrik Salsten, druhý byl Steve Volders a třetí Daniel Lundh. V RX2 byl nejrychlejší Ben - Philip Gundersen před Sondre Evjenem a Henrikem Krogstadem.  

MS 2018 - Belgie

Přehled výsledků - MS 2018 - Belgie (Mettet)