Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Solberg ve vedení

12.05.2018 | Autor: Petr Šulčík
Solberg ve vedení
Třetí závod mistrovství světa v Belgii vede po úvodních dvou kvalifikacích Nor Petter Solberg před Mattiasem Ekströmem a Timmy Hansenem.

Norský jezdec Petter Solberg se dostal po dvou kvalifikačních jízdách do průběžného vedení třetího závodu mistrovství světa v belgickém Mettetu. Solberg vyhrál úvodní jízdu, v té druhé skončil třetí za Mattiasem Ekströmem a Timmy Hansenem. Na druhém místě je prozatím Mattias Ekström, třetí Timmy Hansen. První pětici uzavírá čtvrtý Sebastien Loeb a pátý je úřadující mistr světa Johan Kristoffersson. Zajímavý byl především souboj Timmy Hansena a Solberga na konci cílové rovinky ve druhé kvalifikaci.

MS 2018 - Belgie

V evropském šampionátu divize Supercar se nejlépe vede Cyrilu Raymondovi, který vyhrál obě kvalifikace. Druhý je Reinis Nitišs a třetí Jean - Baptiste Dubourg. Aleš Fučík je třiadvacátý, když ani v jedné z jízd se nevyvaroval chyb. Zejména tu druhou měl dobře rozjetou. V divizi Touringcar půjde do zítřejších semifinálových jízd z nejvýhodnější pozice domácí Steve Volders, v divizi RX2 byl v kvalifikaci nejrychlejší vítěz tří jízd Vasily Gryazin.

MS 2018 - Belgie